Większy kontrast
  • a
  • a
  • a
  • -
  • +

12 000 pln do wygrania w konkursie Liderzy Społeczni Gliwic

Wystartowała kolejna edycja konkursu Prezydenta Miasta Gliwice pn. „Liderzy Społeczni Gliwic”. Do końca marca można zgłaszać kandydatów do nagród w pięciu kategoriach, za działalność w 2016 roku.  Celem Konkursu jest nagrodzenie i wyróżnienie:

  1. organizacji pozarządowych za całoroczną działalność, w kategorii Organizacja Roku 2016,
  2. liderów społecznych za ich zaangażowanie w działalność społeczną, w kategorii Lider Społeczny Roku 2016,
  3. przedsiębiorców lub firm za podejmowanie i wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz mieszkańców Gliwic, w kategorii Biznesowy Dobroczyńca Roku 2016,
  4. organizacji pozarządowych, grup nieformalnych lub społeczników za ciekawy projekt lub przedsięwzięcie na rzecz mieszkańców Gliwic zrealizowane w 2016 roku (dopuszczalna jest kolejna edycja działania cyklicznego), w kategorii Inicjatywa Roku 2016,
  5. organizacji pozarządowych zarejestrowanych nie wcześniej niż w II półroczu 2015 roku, które podjęły działalność w 2016 roku, w kategorii Debiut Roku 2016.

Laureaci wszystkich kategorii, za wyjątkiem Biznesowego Dobroczyńcy Roku 2016, oprócz dyplomu i statuetki otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 zł.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać wszyscy gliwiczanie. Wypełniając jeden prosty formularz można podziękować tym, w których pracy korzystaliśmy w ubiegłym roku – biorąc udział w spotkaniach, szkoleniach, wydarzeniach kulturalnych, korzystając z pomocy różnych organizacji itp.

Szczegółowe informacje nt. konkursu na stronie www>>

 

Udostępnij:

Pozostałe w kategorii

Skontaktuj się z nami