Większy kontrast
  • a
  • a
  • a
  • -
  • +

Sprzęt

Dostępny sprzęt

KOLUMNY GŁOSNIKOWE QSC K8 – 2 sztuki

2-drożna lekka aktywna kolumna głośnikowa posiadająca 1000-watowy stopień mocy pracujący w klasie D, driver ciśnieniowy 1.75" oraz przetwornik niskotonowy LF o średnicy 8". Model K8 jest wyposażony w unikalny system gniazda statywu Tilt-Direct™ oraz punkty montażowe M10.

MIKSER ALLEN & HEATH ZED 10

Mikser ZED10 produkcji Allen&Heath to najnowszy mikser audio przeznaczony dla małych zespołów. Jego minimalne wymiary tworzą go niezwykle poręcznym i mobilnym urządzeniem przeznaczonym zarówno do pracy na scenie, jak i w studio.

Mikser wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane wejścia wysokoimpedacyjne klasy A, które umożliwiają bezpośrednie podłączenie gitary oraz dwa wejścia stereo do podłączenie odtwarzaczy CD/MP3 lub keyboardów a także dwukierunkowy interfejs USB pozwalający jednocześnie nagrywać i odtwarzać materiał z komputera. Wyjście stereo master zrealizowane jest poprzez profesjonalne złącza XLR. Sekcja monitorowa zawiera parę wyjść na dodatkowe zestawy głośnikowe oraz gniazdo słuchawkowe.

POWERMIXER HANDBOX AMX-210

Mikserowzmacniacz polskiej firmy HANDBOX.
Jest to sprzęt polecany przez wielu znanych muzyków. Powermixer AMX-210E 2 X 150 Watts, 4 Ohm stereo, wbudowana kamera pogłosowa Delay. 4 kanały mono jack, 4 kanały mic, 3 kanały stereo.

KOLUMNY GŁOSNIKOWE HANDBOX LP-202 MINI – 2 SZTUKI

Dwudrożne szerokopasmowe kolumny głośnikowe wykonane na bazie jednego 12 calowego głośnika niskotonowego oraz 2 sztuk tweeterów dynamicznych neodymowych. Rekomendowane jako kolumny uniwersalne o szerokim spektrum wykorzystania. Zwarta konstrukcja, niewielkie wymiary gabarytowe i waga czynią model ten wygodnym w użytkowaniu, transporcie oraz przechowywaniu. Kolumny świetnie sprawdzają się przy nagłaśnianiu obiektów zamkniętych typu sale audiowizualne, widowiskowe, prelekcyjne czy gimnastyczne w zakresie słowa mówionego z lekką oprawą muzyczną. Wyposażone są w dobrej jakości głośniki, które zapewniają odpowiedni zapas mocy i dynamiki w zakresie częstotliwości średnich i wysokich.

ZESTAW NAGŁOŚNIENIOWY YAMAHA STAGEPASS 400i

Przenośny system PA z 8-kanałowym mikserem z końcówką mocy, dwoma 8” głośnikami, możliwością połączeń z iPod`em/iPhone`em, cyfrowymi efektami reverb SPX, wbudowanym eliminatorem sprzężeń oraz wszechstronnym korektorem.

DI-BOX LD SYSTEMS LDI 02 ACTIVE

Głównym zdaniem DI-BOX'a jest symetryzacja sygnału -staje się on bardziej odporny na zakłócenia, dzięki czemu można go przesyłać na duże odległości. Dodatkowo zabezpiecza przed powstawaniem tzw. pętli masy, czyli eliminuje przydźwięk sieciowy. Ostatnią jego funkcją jest tłumienie sygnału, co umożliwia dopasowanie sygnału do wejścia.

MONITOR ODSŁUCHOWY T.BOX MA120MkIIEPSON

Monitor aktywny 120W, 12" o mocy wyjściowej 120 W (RMS, 4 Ohm). Pasmo częstotliwościowe: 80 Hz – 16 kHz +/- 3 dB. Urządzenie jest wyposażone w 1 wyjście liniowe, 1 wyjście mikrofonowe, 3-zakresowy korektor, regulator głośności ze wskaźnikiem przesterowania, wyjście liniowe XLR, oraz wyjście głośnikowe 8 Ohm do pasywnego monitora – złącze speakon.

PROCESOR EFEKTÓW T.C. Electronics M350

Niezwykle przyjazny w obsłudze podwójny procesor pogłosowo-efektowy przeznaczony do montażu w racku, który świetnie sprawdzi się zarówno w studiu, jak i na scenie. Wyposażono go w 15 nowych algorytmów pogłosowych wysokiej jakości, charakterystycznej dla produktów firmy TC Electronic oraz 15 efektów uniwersalnych, w tym efekty opóźnieniowe, modulacyjne i kompresory. Razem z procesorem użytkownik otrzymuje dedykowany edytor programowy zgodny z formatami VST/AU, który pozwala na integrację procesora z komputerowym systemem DAW. Dzięki temu ustawianie parametrów i przywoływanie presetów jest w pełni automatyczne i może odbywać się w czasie rzeczywistym. Na pokładzie urządzenia zainstalowano 24-bitowe przetworniki a/c i c/a odpowiedzialne za nienaganne brzmienie pogłosów TC i innych efektów.

MULTICORE

Urządzenie dające możliwość akustycznej obsługi sceny za pomocą miksera z dużej odległości.

MIKROFON DYNAMICZNY SENNHEISER E845

E 845 jest wysokiej klasy dynamicznym superkardioidalnym mikrofonem dla wokali solowych, z poszerzonym zakresem wysokich częstotliwości, specjalnie opracowany dla użytku estradowego.

MIKROFON DYNAMICZNY SHURE SM 58

Legendarny model SM58 jest branżowym standardem. To niezwykle wszechstronny dynamiczny mikrofon wokalowy o charakterystyce kardioidalnej, którego brzmienie zostało ukształtowane w celu uzyskania czystej i ciepłej reprodukcji wokalu. SM58 jest cały czas podstawowym wyborem dla aplikacji wokalnych na całym świecie.

MIKROFON DYNAMICZNY SV 200

Mikrofon dynamiczny, który idealnie sprawdzi się jako mikrofon do wokalu lub instrumentalny. Szeroka charakterystyka i wysoki poziom wyjścia pozwalają uzyskać czysty dźwięk. Solidna, metalowa konstrukcja, która jest praktycznie nie do zniszczenia, dzięki temu mikrofon może pracować w najcięższych warunkach scenicznych.

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE NOVOX 120 NH

Bezprzewodowe systemy mikrofonowe serii 100 są połączeniem świetnego brzmienia oraz najwyższej jakości wykonania. Mikrofony i odbiorniki serii 100 cechują się szerokim zakresem częstotliwości, dużym zasięgiem oraz solidną konstrukcją, która nie zawiedzie nawet w trudnych warunkach. System bezprzewodowy Serii 100 jest wyposażony w zasilacz, kabel jack-jack, odbiornik, mikrofony oraz twardy case.

MIKROFONY BEZPRZEWODOWE NAGŁOWNE NOVOX 120 PT

Bezprzewodowe systemy mikrofonowe serii 100 są połączeniem świetnego brzmienia oraz najwyższej jakości wykonania. Mikrofony i odbiorniki serii 100 cechują się szerokim zakresem częstotliwości, dużym zasięgiem oraz solidną konstrukcją, która nie zawiedzie nawet w trudnych warunkach. System bezprzewodowy Serii 100 jest wyposażony w zasilacz, kabel jack-jack, odbiornik, mikrofony nagłowne oraz twardy case.

MIKROFON POJEMNOŚCIOWY SONTRONICS STC-1

Mikrofon STC-1 sprawdza się podczas rejestracji wszelkiego rodzaju instrumentów. Dzięki trzystopniowemu filtrowi oraz możliwości zmiany czułości jest jednym z najbardziej wszechstronnych mikrofonów w swojej klasie. STC-1 kompatybilny jest z dostępnymi osobno, wymiennymi kapsułami Sontronics OMNI i HYPER.

REJESTRATOR DŹWIĘKU ZOOM H4N

Zaawansowany, przenośny rejestrator dźwięku zapewniający 4 ścieżki nagrywania. Wyposażony został we wbudowany głośnik do odsłuchu oraz czytelny wyświetlacz LCD.

STATYWY KOLUMNOWE – 4 SZTUKI

STATYWY MIKROFONOWE – 5 SZTUK

SHOWTEC MULTIDIM MK III

Czterokanałowy cyfrowy ściemniacz z wbudowanymi 16 programami, z możliwością regulacji prędkości. Praca w systemie audio, DMX. Maksymalne obciążenie 16A - do 5A obciążenia na każdy kanał. Dzięki budowie łatwy do zamontowania na rampie lub statywie.

KONTROLER DMX SCANIC CLUB 12 II

Kontroler ten posiada aż 240 kanałów DMX, kontrolę Pan/Tilt opartą na precyzyjnych tarczach JOG, regulowane czasy zmian (wszystkie kanały lub tylko Pan/Tilt). Dzięki wymienionym funkcjom możemy wykorzystywać urządzenie do sterowania praktycznie każdym efektem działającym w trybie DMX (skanery, reflektory LED, ruchome głowy i inne tego typu urządzenia). Urządzenie posiada m.in. 30 banków z 8 scenami każda, 6 chase'ów z 240 scenami każdy, funkcję wygaszania (blackout). Możemy również sterować analogową wytwornicą dymu z funkcją wstępnego nagrzewania. Dodatkowo, sterownik posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu oświetlenie może reagować w rytm muzyki.

REFLEKTORY DTS SCENA 300/500 S – 4 SZTUKI

Reflektor DTS o mocy 3000W/500W wyposażony w złącze GX-9.5 przeznaczone dla żarówek halogenowych (230V/650W/1000W). Zakres regulacji kąta świecenia PC 10-64 /F 12 - 53 ° . Obudowa wykonana z aluminium. Soczewka 120mm. W zestawie materiałowy pokrowiec.

REFLEKTORY LED LIGHT 4 ME – 10 SZTUK

Niewątpliwą zaletą tych reflektorów jest między innymi solidna, aluminiowa konstrukcja z gotowym uchwytem do mocowania na statywach oświetleniowych lub konstrukcjach typu „truss”. Co ciekawe, w przypadku opisywanych reflektorów mamy do wyboru 3 lub 6 kanałową
kontrolę przy użyciu sterownika DMX, ale nie jest to warunek konieczny, gdyż ich wewnętrzne programy, tryb „master/slave”, kontrola dźwiękiem, czy możliwość wyboru stałych barw światła nie zmuszają użytkownika do zastosowania sterownika. W zestawie materiałowy pokrowiec.

STATYW OŚWIETLENIOWY Z BELKĄ POPRZECZNĄ (MOCOWANIE NA CZTERY REFLEKTORY) – 4 ZESTAWY

RZUTNIK MULTIMEDIALNY ACER

Rzutnik daje możliwość prezentacji obrazu w dużym formacie i doskonałej jakości. Sprzęt dostępny jedynie w siedzibie COK (piwnica, sala galeryjna).

RZUTNIK MULTIMEDIALNY EPSON EH-TW5350

Projektor 3LCD z obsługą funkcji 3D oferuje żywe kolory i wysoki kontrast obrazu Full HD 1080p o współczynniku równym 30 000:1 oraz zaawansowane możliwości sterowania. Połączenie z komputerem poprzez złącze HDMI/VGA

RZUTNIK MULTIMEDIALNY OPTOMA EP727i

Urządzenie doskonale sprawdza się przy prowadzeniu konferencji, wykładów, prezentacji itp. Dzięki małym wymiarom, jest on bardzo wygodny w transporcie. Podłączenie z komputerem poprzez złącze DVI/VGA.

LAPTOP HP T3400

Komputer przenośny z możliwością połączenia z internetem. Sprzęt jest kompatybilny z systemem nagłośnieniowym i rzutnikiem multimedialnym.

LAPTOP HP 255

Komputer przenośny z możliwością połączenia z internetem. Sprzęt jest kompatybilny z systemem nagłośnieniowym i rzutnikiem multimedialnym

SZTALUGI MALARSKIE – 10 SZTUK

PODESTY – 4 SZTUKI

Podesty sceniczne, 4 sztuki, wymiary 1m x 1m x 0,2 m.

GITARA AKUSTYCZNA

Gitara akustyczna marki Chateau, model W250

PRZYSTAWKA DO NAGŁOŚNIENIA GITARY

STOJAK NA GITARĘ

Podłogowy stojak na gitarę

PIANINO ELEKTRYCZNE YAMAHA ARIUS

Pianino elektryczne. Dostępne jedynie w siedzibie COK (parter)

PIANINO AKUSTYCZNE

Pianino akustyczne. Dostępne jedynie w siedzibie COK (scena w sali galeryjnej)

KEYBOARD

Keyboard Yamaha YPT 250

STATYW POD KEYBOARD

EKRAN MOBILNY NA TRÓJNOGU

Mobilny ekran projekcyjny na trójnogu 2 m szer. X 2,5 m wys.

INSTRUMENTY PERKUSYJNE

Instrumenty perkusyjne - "przeszkadzajki" - tamburyn, kastaniety, marakasy, shakery, woodblock

APARAT FOTOGRAFICZNY SONY DSC-H3

Sony Cyber-shot DSC-H3 z efektywną rozdzielczością 8,1 Mp, obiektywem 38-380 mm (nominalnie: 6,3-63 mm), ISO 100-3200, pracujący w Full HD 1080.

Laptop HP

laptop z oprogramowaniem Windows Vista

Projektor BENQ

projektor do celów biurowych, niewielki lekki sprzęt na potrzeby prezentacji, z możliwość wypożyczenia poza filię

Kolumna mobilna

mobilna kolumna z bezprzewodowym mikrofonem, czas używania bez ładowania ok. 2 godzin. Możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio z USB lub karty SD

Sprzęt nagłośnieniowy YAMAHA

kolumna plus wzmacniacz, z możliwością podłączenia drugiej kolumny. Sprzęt z pełnym okablowaniem. Brak możliwości podłączenia mikrofonu bezprzewodowego

Aparat NIKON

niewielkich rozmiarów aparat fotograficzny NIKON

Maszynka do przypinek

maszynka do robienia przypinek, wielkość gniazd 32 mm oraz 75 mm. Konieczność posiadania własnych komponentów

Ekran projekcyjny

mobilny ekran projekcyjny na trójnogu 150x150 cm

APARAT FOTOGRAFICZNY

Aparat Fuji Finepix Jv250

KAMERA

Kamera Sony Handycam DCR-SR30E + statyw

PROJEKTOR BENQ

Projektor do celów biurowych, niewielki lekki sprzęt na potrzeby prezentacji, z możliwość wypożyczenia poza filię

PROJEKTOR OPTOMA

Projektor do celów biurowych, niewielki lekki sprzęt na potrzeby prezentacji, z możliwość wypożyczenia poza filię

LAPTOP HP

Laptop HP Compaq 6720s z systemem Windows Vista. Komputer przenośny z możliwością połączenia z internetem. Sprzęt jest kompatybilny z systemem nagłośnieniowym i rzutnikiem multimedialnym

LAPTOP HP

Laptop HP Pavilion dm4 z systemem Windows 10. Komputer przenośny z możliwością połączenia z internetem. Sprzęt jest kompatybilny z systemem nagłośnieniowym i rzutnikiem multimedialnym

PROJEKTRO BenQ

Projektor do celów biurowych, niewielki lekki sprzęt na potrzeby prezentacji. Model MX 518

LAPTOP HP

Laptop HP Compaq 6720s z systemem Windows

APARATA FOTOGRAFICZNY

Prosty aparat fotograficzny Samsung WB150F

SPRZĘT NAGŁOŚNIENIOWY

W skład zestawu SPM-80 wchodzą dwie kolumny głośnikowe 2x40W, z których jedna ma wbudowany mikser dźwięku wraz z końcówką mocy.

EKRAN PROJEKCYJNY

mobilny ekran projekcyjny na trójnogu 2 m szer. X 2,5 m wys.

MIKROFON PRZEWODOWY

Electro-Voice Co9

Boom Box

Philips AZ1048/12

3 kroki rezerwacji sprzętu

  1. Wybierz sprzęt
  2. Zapytaj w danej siedzibie GCOP o dostępność w wybranym terminie
  3. Dostarcz w odpowiedniej siedzibie wypełnione Zapotrzebowanie (osobiście lub elektronicznie)

Skontaktuj się z wybraną filią GCOP

[recaptcha]

[recaptcha]