Większy kontrast
  • a
  • a
  • a
  • -
  • +

Cykl bezpłatnych warsztatów i prelekcji.

Gabinety MARGA zapraszają na cykl bezpłatnych warsztatów i prelekcji dla dzieci i dorosłych.

 

Październik:
Nordic walking dla każdego – ćwiczenia z kijkami
14. 10. 2017 r. godz. 10:00

Kijki Nordic Walking są przyrządami, które poza używaniem ich podczas marszu mogą być wykorzystywane również w trakcie ćwiczeń. Ćwiczenia te pozwolą rozgrzać te mięśnie, które są aktywne podczas treningu Nordic Walking, wzmacniają obszary mięśni słabszych. Fizjoterapeuta podpowie również na co zwrócić uwagę w czasie marszu z kijkami Nordic Walking. Zapraszamy wszystkie Panie i Panów, którzy chcą zadbać o swoją aktywność fizyczną.

Listopad:
Jak się uczyć, żeby się nauczyć?18. 11. 2017 r. godz. 12:00 dzieci, 13:30 dorośli

Jak się uczyć, żeby się nauczyć. Zajęcia warsztatowe dla dzieci wczesnoszkolnych, dzięki którym poznają techniki wspomagające uczenie się, łatwość zapamiętywania i odtwarzania.

Jak się uczyć, żeby się nauczyć. Zajęcia warsztatowe dla dorosłych, dedykowane wszystkim tym, którzy pracują umysłowo i chcą wykorzystać potencjał swojego mózgu. Na zajęcia zapraszamy też nauczycieli i terapeutów, którzy pracują z dziećmi i młodzieżą. Zajęcia przybliżą techniki ułatwiające procesy uczenia się i zapamiętywania.

Grudzień:
Gimnastyka dla Pań wzmacniająca mięśnie dna miednicy 09. 12. 2017 r. godz. 12:00

Jeżeli chcesz wrócić do dobrej formy po porodzie lub borykasz się z problemem nietrzymania moczu to są to zajęcia są przeznaczone dla Ciebie. W miłej atmosferze zapoznasz się z serią ćwiczeń, które pomogą Ci pokonać problem, a które będziesz mogła wykonywać w zaciszu domowym.

 

 

Na zajęciach liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisy tel. 505 098 653

E-mail:    kontakt@terapiagliwice.pl

print

Udostępnij: