Większy kontrast
  • a
  • a
  • a
  • -
  • +

Konkurs technologiczny „Serwis www bez barier” i „Aplikacja bez barier”

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na dostosowanie serwisu dla potrzeb osób z niepełnosprawnością. „Serwis bez barier” odbywa się już po raz czwarty i realizowany jest w ramach Projektu „Warszawa bez barier”.

W konkursie zostaną nagrodzone serwisy internetowe zbudowane według standardu WCAG 2.0 ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Zgłoszenia online do 10 października 2018.

Więcej informacji oraz formularz : http://www.integracja.org/bariery-cyfrowe/konkursy-technologiczne-2/serwis-www-bez-barier/

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na dostosowanie serwisu dla potrzeb osób z niepełnosprawnością. „Aplikacja bez barier” odbywa się już po raz szósty i realizowany jest w ramach Projektu „Warszawa bez barier”. W konkursie zostaną wybrane najlepsze rozwiązania w dwóch kategoriach :

  1. Najlepsza aplikacja mobilna dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością
  2. Koncepcja aplikacji mobilnej adresowana do osób z niepełnosprawnością

W konkursie zostaną nagrodzone aplikacje zbudowane według standardu WCAG 2.0 ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Zgłoszenia online do 10 października 2018.

Więcej informacji oraz formularz : http://www.integracja.org/bariery-cyfrowe/konkursy-technologiczne-2/aplikacje-bez-barier/

print

Udostępnij: