Większy kontrast
  • a
  • a
  • a
  • -
  • +

Wolontariusze – korepetytorzy potrzebujemy WAS!

Z początkiem nowego roku nowe potrzeby…

  1. Klub Wolontariatu przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Gliwicach poszukuje wolontariuszy – korepetytorów dla chłopca, który uczęszcza do V klasy szkoły podstawowej. Podopieczny ma problemy z matematyką. Jako miejsce świadczenia wolontariatu przewidujemy jedną z filii biblioteki. 
  2. Klub Wolontariatu przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Gliwicach poszukuje wolontariusza dla Pana w wieku 40 lat, uczestnika projektu realizowanego przez OPS. Podopieczny potrzebuje wsparcia z matematyki oraz języka angielskiego, ponieważ przygotowuje się do egzaminu maturalnego.
  3. Klub Wolontariatu przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Gliwicach poszukuje wolontariuszy- korepetytorów dla dziewczynki, która uczęszcza do klasy II szkoły podstawowej. Podopieczna ma problemy z matematyką Jako miejsce świadczenia wolontariatu przewidujemy Sośnicę.
  4. Klub Wolontariatu przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Gliwicach poszukuje wolontariuszy – korepetytorów dla chłopca, który uczęszcza do klasy IV szkoły podstawowej. Podopieczny ma problemy z językiem angielskim. Jako miejsce świadczenia wolontariatu przewidujemy Sośnicę. Zapraszamy do współpracy.

Osoby zainteresowanie wsparciem podopiecznych zapraszamy do kontaktu z Moniką Gomołą (m.gomola@gcop.gliwice.pl), tel. 32 775 01 78.

print
Udostępnij: